Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZB99HB-LC
D38999/20ZB99HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZB99HB-LC
Brief Description
TV 7C 7#20 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZB99HB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZB99HB-LC
QUANTITY
D38999/20ZB99HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZB99HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZB99HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZB99HB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZB99HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZB99HB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZB99HB-LC
IC BATT CHRGR/SELECTR DUAL36SSOP datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 7.4"L X 4.72"W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 12.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 481 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 825K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.14 OHM 1% 20W datasheet.pdf
5.08MM EUROBLOCK PC VERT GRN 11A datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf
RES SMD 4.7 OHM 5% 25W TO252 datasheet.pdf