Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD18HD-LC
D38999/20ZD18HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD18HD-LC
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD18HD-LC.pdf
Availability of D38999/20ZD18HD-LC
QUANTITY
D38999/20ZD18HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD18HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD18HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD18HD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZD18HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD18HD-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZD18HD-LC
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 24POS 0.5MM 4" datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ 8SOP datasheet.pdf
RFID TAG 20MM 125KHZ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY OPTO SPST-NO 1.6A 4SOP datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB datasheet.pdf
RES SMD 158 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 4.99 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf