Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD18JB
D38999/20ZD18JB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD18JB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD18JB.pdf
Availability of D38999/20ZD18JB
QUANTITY
D38999/20ZD18JB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD18JB
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD18JB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD18JB
Related LinksD38999/, D38999/20ZD18JB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD18JB Details Description
Related parts for D38999/20ZD18JB
IC MPU SUPERVISR 2.32V 9MICROSMD datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 52POS 1.27MM datasheet.pdf
IC SECURITY CTRLR 8/16BIT MFC5.6 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 5" 1MM 7POS datasheet.pdf
IC FPGA 203 I/O 256FBGA datasheet.pdf
RES 20 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf