Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD19BD
D38999/20ZD19BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD19BD
Brief Description
TV 19C 19#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD19BD.pdf
Availability of D38999/20ZD19BD
QUANTITY
D38999/20ZD19BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD19BD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD19BD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD19BD
Related LinksD38999/, D38999/20ZD19BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD19BD Details Description
Related parts for D38999/20ZD19BD
IC DDR SDRAM 512MBIT 5NS 66TSOP datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
MOSFET N/P-CH 20V 6.1A 1206-8 datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 10.5 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2.55 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3MHZ 8SSOP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 100V 33.5A D2PAK datasheet.pdf
CONN SOCKET .100" 15POS PCB TIN datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf