Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD35BN
D38999/20ZD35BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD35BN
Brief Description
TV 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD35BN.pdf
Availability of D38999/20ZD35BN
QUANTITY
D38999/20ZD35BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD35BN
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD35BN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD35BN
Related LinksD38999/, D38999/20ZD35BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD35BN Details Description
Related parts for D38999/20ZD35BN
JUMPER-H1507TR/A3048N/X 12" datasheet.pdf
RES SMD 14 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1KV 8.3A TO-247 datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 5.62"L X 3.25"W datasheet.pdf
IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN datasheet.pdf
MOSFET P-CH 55V 42A TO-262 datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 5.9K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Receptacle 17 (15 + 2 Power) Position Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HDR 59POS 0.100 T/H datasheet.pdf
20W DC/DC CONV 1"X1" 1.6KV datasheet.pdf