Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD35HN-LC
D38999/20ZD35HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD35HN-LC
Brief Description
TV 37C 37#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD35HN-LC.pdf
Availability of D38999/20ZD35HN-LC
QUANTITY
D38999/20ZD35HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD35HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD35HN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD35HN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZD35HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD35HN-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZD35HN-LC
TRANS NPN/PNP PREBIAS SOT363 datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 110VAC/DC PANEL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P4C VERT UNSHLD datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 160UH 57MA 17 OHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf