Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE35PB-LC
D38999/20ZE35PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE35PB-LC
Brief Description
TV 55C 55#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE35PB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZE35PB-LC
QUANTITY
D38999/20ZE35PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE35PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE35PB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE35PB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZE35PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE35PB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZE35PB-LC
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 10SIP datasheet.pdf
PRESSURE SENSOR ABS AXIAL 6-SIP datasheet.pdf
RES SMD 97.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TRANS 2NPN 65V 0.1A SOT363 datasheet.pdf
LEVER SPRNG LEAF FOR LIMT SWITCH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
RES 35.7 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 13.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf