Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG11SC-LC
D38999/20ZG11SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG11SC-LC
Brief Description
TV 11C 11#12 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG11SC-LC.pdf
Availability of D38999/20ZG11SC-LC
QUANTITY
D38999/20ZG11SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG11SC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG11SC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG11SC-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZG11SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG11SC-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZG11SC-LC
RES 68K OHM 1W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FILTER LINE 1MH 2A VERTICAL datasheet.pdf
RES SMD 301 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPDT LNG HNG LVR datasheet.pdf
CAP POLYMER 150UF 20% 20V T/H datasheet.pdf
BCH-500HS-15 BK datasheet.pdf
DC-DC 1W SINGLE O/P SIP UNREG 3K datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS 2.5MM STR datasheet.pdf