Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG16AB
D38999/20ZG16AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG16AB
Brief Description
TV 16C 16#16 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG16AB.pdf
Availability of D38999/20ZG16AB
QUANTITY
D38999/20ZG16AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG16AB
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG16AB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG16AB
Related LinksD38999/, D38999/20ZG16AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG16AB Details Description
Related parts for D38999/20ZG16AB
OSC XO 622.08MHZ PECL SMD datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 2.8W AB 24TSSOP datasheet.pdf
IC HISIDE PWR SWITCH 2CH PDSO-20 datasheet.pdf
IC 4BIT BINARY FILL ADDER 16SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX3678 datasheet.pdf
CONN RCPT 52POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 11POS 5.08MM VERT datasheet.pdf
SWITCH STRGHT LVR SPDT 20A SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf