Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG16PB-LC
D38999/20ZG16PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG16PB-LC
Brief Description
TV 16C 16#16 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG16PB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZG16PB-LC
QUANTITY
D38999/20ZG16PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG16PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG16PB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG16PB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZG16PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG16PB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZG16PB-LC
TRIMMER 200 OHM 0.15W SMD datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 21POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 WW datasheet.pdf
SIREN 18-30VDC FIRE ALARM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS PIN datasheet.pdf
IGBT 900V 20A 125W TO220 datasheet.pdf
CAP ALUM 3.9UF 20% 450V SMD datasheet.pdf
LED XTE 457.5NM ROY BL 525MW SMD datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 datasheet.pdf