Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG35JD-LC
D38999/20ZG35JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG35JD-LC
Brief Description
TV 79C 79#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG35JD-LC.pdf
Availability of D38999/20ZG35JD-LC
QUANTITY
D38999/20ZG35JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG35JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG35JD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG35JD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZG35JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG35JD-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZG35JD-LC
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 85V 125MA SOT523 datasheet.pdf
RES SMD 107K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZB6 M25 datasheet.pdf
CABLE 3COND 18AWG YELLOW 100' datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 5% 3.5W J LEAD datasheet.pdf
IC HART MODEM CMOS SGL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 250MA SOD123 datasheet.pdf
IC DDR3 2GB 96BGA datasheet.pdf
CONN 9C 6#12, 3#8 PIN RECP datasheet.pdf
33UF 6,3V 10X7X5MM 125C 20000H datasheet.pdf