Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG39BD
D38999/20ZG39BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG39BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG39BD.pdf
Availability of D38999/20ZG39BD
QUANTITY
D38999/20ZG39BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG39BD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG39BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG39BD
Related LinksD38999/, D38999/20ZG39BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG39BD Details Description
Related parts for D38999/20ZG39BD
IC ENCODER 20-KEY 20-SOIC datasheet.pdf
PHOTODIODE UV W/QW 100MM SQ BNC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 3MHZ TSOT23-6 datasheet.pdf
TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
OSC XO 26.99MHZ CMOS PC PIN datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SIP datasheet.pdf
SCS FOAM 200 X 400 X 2460MM LONG datasheet.pdf
RESPIRATORY HELMET ASSEMBLY M-40 datasheet.pdf
CONN FPC VERT 6POS 1MM SMD datasheet.pdf