Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZH35HN-LC
D38999/20ZH35HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZH35HN-LC
Brief Description
TV 100C 100#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZH35HN-LC.pdf
Availability of D38999/20ZH35HN-LC
QUANTITY
D38999/20ZH35HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZH35HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZH35HN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZH35HN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZH35HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZH35HN-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZH35HN-LC
DSUB CABL-AMU09K/ AE10M / AMU09K datasheet.pdf
Crystal 4.9152MHz 30ppm 20pF 150 Ohm 0°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 48POS SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 43 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf