Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZH35JN-LC
D38999/20ZH35JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZH35JN-LC
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZH35JN-LC.pdf
Availability of D38999/20ZH35JN-LC
QUANTITY
D38999/20ZH35JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZH35JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZH35JN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZH35JN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZH35JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZH35JN-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZH35JN-LC
CONN HEADER VERT .100 24POS 15AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 1% 15W D2PAK datasheet.pdf
CAR ADAPTOR 12V FOR WSM1C datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 12.5A 5.5 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
DISPLAY 1DGT GREEN 0.4" CC datasheet.pdf
RES 517K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 36NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf