Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ11BC
D38999/20ZJ11BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ11BC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 11C 2#20 9#10 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ11BC.pdf
Availability of D38999/20ZJ11BC
QUANTITY
D38999/20ZJ11BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ11BC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ11BC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ11BC
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ11BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ11BC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ11BC
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 datasheet.pdf
IC TRANSLATOR 9BIT DUAL 28-PLCC datasheet.pdf
VARISTOR 17.6V 2KA DISC 20MM datasheet.pdf
TVS DIODE 3VWM SOD882 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf