Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ24PA-LC
D38999/20ZJ24PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ24PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ24PA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZJ24PA-LC
QUANTITY
D38999/20ZJ24PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ24PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ24PA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ24PA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZJ24PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ24PA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ24PA-LC
POT 2.0K OHM THUMBWHEEL CERM ST datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV 4CH OPEN COLL 16SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SO datasheet.pdf
SENSOR PHOTODARLINGTON NPN TO-46 datasheet.pdf
RES 5.23K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
COUNTER LCD 6 CHAR 85-250V PANEL datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 100MA 1.2 OHM SMD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 40W datasheet.pdf