Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ29PB
D38999/20ZJ29PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ29PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 29C 29#16 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ29PB.pdf
Availability of D38999/20ZJ29PB
QUANTITY
D38999/20ZJ29PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ29PB
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ29PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ29PB
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ29PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ29PB Details Description
Related parts for D38999/20ZJ29PB
LED YELLOW DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC QUAD 2-1 DATA SEL/MUX 16-SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 5.6 OHM 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 400KHZ 8DIP datasheet.pdf
SENSOR 1000PSI M12-1.5 6G 4.5V datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 665FCBGA datasheet.pdf
CAP CER 5500PF 6KV X5S RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
SCZ 3.81/12/180F SN BK BX datasheet.pdf
IC OSC VCXO 20MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP TRIM 1-120PF 750V SURF MOUNT datasheet.pdf