Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ29SB-LC
D38999/20ZJ29SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ29SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 29C 29#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ29SB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZJ29SB-LC
QUANTITY
D38999/20ZJ29SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ29SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ29SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ29SB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZJ29SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ29SB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ29SB-LC
SENSOR DIST MEASUR 80CM ANLG datasheet.pdf
IC I/O PORT 8BIT ANALOG 24DIP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5.1MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
RES SMD 2.74K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 95.3KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 8SMDIP datasheet.pdf
TRANS NPN 20V 2A 3-PIN SPT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
DIODE ZENER 14V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf