Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ35BD
D38999/20ZJ35BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ35BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ35BD.pdf
Availability of D38999/20ZJ35BD
QUANTITY
D38999/20ZJ35BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ35BD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ35BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ35BD
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ35BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ35BD Details Description
Related parts for D38999/20ZJ35BD
IC EEPROM 32KBIT 10MHZ 8DIP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
RES 2.43 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 815MA 295 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 45.3 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf
440UF 20V 9.53X55.56 AXI datasheet.pdf