Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ35JD-LC
D38999/20ZJ35JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ35JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ35JD-LC.pdf
Availability of D38999/20ZJ35JD-LC
QUANTITY
D38999/20ZJ35JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ35JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ35JD-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ35JD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZJ35JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ35JD-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ35JD-LC
FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN RECEPT VERT 20 POS PCB datasheet.pdf
RES 1.1 OHM 1/4W 5% CF MINI datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 24VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
Connector Socket 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN DSUB 15POS F W/W TIN datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf