Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ43SD
D38999/20ZJ43SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ43SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ43SD.pdf
Availability of D38999/20ZJ43SD
QUANTITY
D38999/20ZJ43SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ43SD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ43SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ43SD
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ43SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ43SD Details Description
Related parts for D38999/20ZJ43SD
JUMPER-H1504TR/A3048G/H1504TR 5" datasheet.pdf
IC REG LDO 4.2V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
FIXED IND 2.2MH 200MA 8.2 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 210PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
IC RESET CIRC MPU SC70-3 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 25V 20% 1206 datasheet.pdf