Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ4AA
D38999/20ZJ4AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ4AA
Brief Description
TV 143C 48#20 8#16 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ4AA.pdf
Availability of D38999/20ZJ4AA
QUANTITY
D38999/20ZJ4AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ4AA
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ4AA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ4AA
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ4AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ4AA Details Description
Related parts for D38999/20ZJ4AA
RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V datasheet.pdf
OUTPUT MODULE AC 5MA 110VAC/DC datasheet.pdf
RACK STEEL 17.5X21X30 GRY datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20V 10% 2910 datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
POT SLIDE 10K OHM .05W 20MM datasheet.pdf
CONN HDR 57POS 0.100 SMD datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
CAP CER 1.7PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 12NF 5% 2000VDC RAD datasheet.pdf