Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ61AN
D38999/20ZJ61AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ61AN
Brief Description
TV 61C 61#20 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ61AN.pdf
Availability of D38999/20ZJ61AN
QUANTITY
D38999/20ZJ61AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ61AN
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ61AN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ61AN
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ61AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ61AN Details Description
Related parts for D38999/20ZJ61AN
CAP CER 2.7PF 50V NPO 0402 datasheet.pdf
RES SMD 4.75KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 604 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
TOOL ACCESSORY datasheet.pdf
25POS M P/C 370PF M3 datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
AXIAL E-CAP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT datasheet.pdf
LJT 19C 19#20 SKT PLUG datasheet.pdf
WHT 3 POS BRSH MTL RTN L datasheet.pdf