Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ61PB-LC
D38999/20ZJ61PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ61PB-LC
Brief Description
TV 61C 61#20 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ61PB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZJ61PB-LC
QUANTITY
D38999/20ZJ61PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ61PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ61PB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ61PB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZJ61PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ61PB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ61PB-LC
CAP CER 5000PF 1KV X7R 1808 datasheet.pdf
IC FET BUS SWITCH DUAL 56TVSOP datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER SPI 8B 18DIP datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 6.88"L X 4.88"W datasheet.pdf
FIXED IND 5.1NH 210MA 490 MOHM datasheet.pdf
DRILL TEMPLATE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.125" NYLON 2.16MM datasheet.pdf
TERM BLADE MALE 24AWG TIN datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO-220AB datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf