Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ8BC
D38999/20ZJ8BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ8BC
Brief Description
TV 8C 8#8(TWIN) SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ8BC.pdf
Availability of D38999/20ZJ8BC
QUANTITY
D38999/20ZJ8BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ8BC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ8BC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ8BC
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ8BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ8BC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ8BC
RES SMD 54.9KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRIMMER 200 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
IC DIFF AMP 1.35GHZ 16-LFCSP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 4PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
36+36 DIL SMT SHRD PIN HDR datasheet.pdf
Crystal 32.7680kHz 20ppm 6pF 90 kOhm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 120V 1W DO204AL datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT datasheet.pdf
BASIC SWITCH V BASICS V15 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 504W datasheet.pdf