Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ90PA-LC
D38999/20ZJ90PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ90PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 46C MIXED PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ90PA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZJ90PA-LC
QUANTITY
D38999/20ZJ90PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ90PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ90PA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ90PA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZJ90PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ90PA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ90PA-LC
TRANS PNP 60V 0.5A SOT23 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SO datasheet.pdf
IC OPAMP GP 635KHZ 8SO datasheet.pdf
IC RELAY PHOTOVO 20V 2.5A 6-SMD datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 550mA Automotive, Lighting, Signage 6-DFN3030 (3x3) datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50K OHM 5% 225W datasheet.pdf
H48-6C SHEET 320X320X2MM datasheet.pdf
OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1A 8LFCSP datasheet.pdf