Amphenol Aerospace Operations D38999/24FC35JD-LC
D38999/24FC35JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FC35JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 22POS SKT
Datasheet Download
D38999/24FC35JD-LC.pdf
Availability of D38999/24FC35JD-LC
QUANTITY
D38999/24FC35JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FC35JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FC35JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FC35JD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FC35JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FC35JD-LC Details Description
Related parts for D38999/24FC35JD-LC
DGTL ISO 5KV 4CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1M OHM 2012 datasheet.pdf
FUSE W/LEADS 5KA TVSS 100/PK datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123 datasheet.pdf
MOTOR datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
508 TB PLU PLU LOW-TYPE datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V datasheet.pdf