Amphenol Aerospace Operations D38999/24FD19JD-LC
D38999/24FD19JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FD19JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/24FD19JD-LC.pdf
Availability of D38999/24FD19JD-LC
QUANTITY
D38999/24FD19JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FD19JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FD19JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FD19JD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FD19JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FD19JD-LC Details Description
Related parts for D38999/24FD19JD-LC
MEMORY CARD FLASH 24GB datasheet.pdf
RES SMD 442K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 70MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
FIXED IND 1.2MH 825MA 977 MOHM datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
CAP CER 51PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf
OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf