Amphenol Aerospace Operations D38999/24FE26HE-LC
D38999/24FE26HE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FE26HE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FE26HE-LC.pdf
Availability of D38999/24FE26HE-LC
QUANTITY
D38999/24FE26HE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FE26HE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FE26HE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FE26HE-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FE26HE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FE26HE-LC Details Description
Related parts for D38999/24FE26HE-LC
IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
TEST LEAD 28AWG 600V BLACK 100' datasheet.pdf
IC PCMCIA INTERFACE 100VQFP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 32VQFN datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV OPN COLLECTOR 8SMD datasheet.pdf
CONN SPRING 45POS SNGL .295 SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ 20HTSSOP datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5.2VOUT 50W datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 198MA 2.6 OHM TH datasheet.pdf