Amphenol Aerospace Operations D38999/24FG11HN-LC
D38999/24FG11HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FG11HN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FG11HN-LC.pdf
Availability of D38999/24FG11HN-LC
QUANTITY
D38999/24FG11HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FG11HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FG11HN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FG11HN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FG11HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FG11HN-LC Details Description
Related parts for D38999/24FG11HN-LC
IC REG LDO 1.5V 3A TO263 datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf