Amphenol Aerospace Operations D38999/24FG39HA-LC
D38999/24FG39HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FG39HA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FG39HA-LC.pdf
Availability of D38999/24FG39HA-LC
QUANTITY
D38999/24FG39HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FG39HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FG39HA-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FG39HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FG39HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FG39HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24FG39HA-LC
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D618SL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
IC BUFF/DVR DUAL N-INV 20SOIC datasheet.pdf
CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 10V 1210 datasheet.pdf
RES SMD 267K OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
PANEL METAL 3.8X2.68X.06" - NBX datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
LED HB XLAMP CXA2540 datasheet.pdf
CONN RCPT 36POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf