Amphenol Aerospace Operations D38999/24FG75PA-LC
D38999/24FG75PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FG75PA-LC
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24FG75PA-LC.pdf
Availability of D38999/24FG75PA-LC
QUANTITY
D38999/24FG75PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FG75PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FG75PA-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FG75PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FG75PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FG75PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24FG75PA-LC
TVS DIODE 5.8VWM 11.03VC SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
SENS PROX CAP PNP-NO NOSHIELD datasheet.pdf
RES 237 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 240PF 50V S2H 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 10V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 69.8 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 22.1 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
FIXED IND 750UH 95MA 14.4 OHM TH datasheet.pdf
PE SCREW M5 WITH WASHER datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf