Amphenol Aerospace Operations D38999/24FH21JB-LC
D38999/24FH21JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FH21JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/24FH21JB-LC.pdf
Availability of D38999/24FH21JB-LC
QUANTITY
D38999/24FH21JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FH21JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FH21JB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FH21JB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FH21JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FH21JB-LC Details Description
Related parts for D38999/24FH21JB-LC
CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL datasheet.pdf
DRAWER SLIDING 16.56X6.31X19.18" datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 40MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 3.74K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 432K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 16.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 215 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 1.25KVDC RADIAL datasheet.pdf
RES 20K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf