Amphenol Aerospace Operations D38999/24FH21PN-UCSB4
D38999/24FH21PN-UCSB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FH21PN-UCSB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FH21PN-UCSB4.pdf
Availability of D38999/24FH21PN-UCSB4
QUANTITY
D38999/24FH21PN-UCSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FH21PN-UCSB4
Internal Part NumberEIS-D38999/24FH21PN-UCSB4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FH21PN-UCSB4
Related LinksD38999/24F, D38999/24FH21PN-UCSB4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FH21PN-UCSB4 Details Description
Related parts for D38999/24FH21PN-UCSB4
CAP FILM 70UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf
RES MO 2W 10 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.004 OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 25V AXIAL datasheet.pdf
CONN HOUSING PL 2 POS 5MM datasheet.pdf
RES 0.505 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
IP CORE ENCODER EC/ECP datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 180D SOL datasheet.pdf
IDC F/M 5POS RIBBON CBL ASSY datasheet.pdf