Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ11BB
D38999/24FJ11BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ11BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 11C 2#20 9#10 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24FJ11BB.pdf
Availability of D38999/24FJ11BB
QUANTITY
D38999/24FJ11BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ11BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ11BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ11BB
Related LinksD38999/, D38999/24FJ11BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ11BB Details Description
Related parts for D38999/24FJ11BB
CONN HEADER 36PS .100 SINGLE SMD datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 34POS .100 15AU datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC datasheet.pdf
IC AMP VIDEO DIF GAIN=10 8DIP datasheet.pdf
IC OPAMP POWER 1MHZ TO3-8 datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
FILTER BANDPASS 2.4GHZ ISM SMD datasheet.pdf
HMC213MS8 EVALPCB datasheet.pdf
CAP FILM 0.011UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf