Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ19AA
D38999/24FJ19AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ19AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FJ19AA.pdf
Availability of D38999/24FJ19AA
QUANTITY
D38999/24FJ19AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ19AA
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ19AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ19AA
Related LinksD38999/, D38999/24FJ19AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ19AA Details Description
Related parts for D38999/24FJ19AA
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 80QFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES 432K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 210K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 976 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.02 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 5K OHM 5% 1006 datasheet.pdf