Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ19JD-LC
D38999/24FJ19JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ19JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/24FJ19JD-LC.pdf
Availability of D38999/24FJ19JD-LC
QUANTITY
D38999/24FJ19JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ19JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ19JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ19JD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FJ19JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ19JD-LC Details Description
Related parts for D38999/24FJ19JD-LC
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 357 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
EVAL KIT FOR MAX1452 datasheet.pdf
CONN SCKT DIMM DDR3 240POS VERT datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
IC DESERIALIZER BI-DIR 48-LLP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS JAM NUT SKT datasheet.pdf