Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ19PN-LC
D38999/24FJ19PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ19PN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/24FJ19PN-LC.pdf
Availability of D38999/24FJ19PN-LC
QUANTITY
D38999/24FJ19PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ19PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ19PN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ19PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FJ19PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ19PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24FJ19PN-LC
CONN HEADER 7POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 315V RADIAL datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO datasheet.pdf
FUSE 1500A 690V 3/110 AR UC datasheet.pdf
IC CPU SUPERV 4K EEPROM 8-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 15NH 150MA 890 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 2.94K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
FUSE MIDGET 10A 600V FAST-ACTING datasheet.pdf