Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ24HD-LC
D38999/24FJ24HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ24HD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FJ24HD-LC.pdf
Availability of D38999/24FJ24HD-LC
QUANTITY
D38999/24FJ24HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ24HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ24HD-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ24HD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FJ24HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ24HD-LC Details Description
Related parts for D38999/24FJ24HD-LC
RES SMD 7.5K OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 215K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 50W datasheet.pdf
RES 91 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 30A 2WPACK datasheet.pdf
CAP CER 33PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 0.01% 0.3W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 1% 1W 0207 datasheet.pdf