Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ35SN-USBSB5
D38999/24FJ35SN-USBSB5 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ35SN-USBSB5
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS SKT
Datasheet Download
D38999/24FJ35SN-USBSB5.pdf
Availability of D38999/24FJ35SN-USBSB5
QUANTITY
D38999/24FJ35SN-USBSB5 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ35SN-USBSB5
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ35SN-USBSB5
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ35SN-USBSB5
D38999/24FJ35SN-USBSB5 Details Description
Related parts for D38999/24FJ35SN-USBSB5
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
BP SHROUD CNR LF HSG datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER THRM 5A 24VDC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
RES 475K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
RES SMD 4.02K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Socket 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 125 OHM 0.05% 0.15W 1206 datasheet.pdf