Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ37HA-LC
D38999/24FJ37HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ37HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C 39#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24FJ37HA-LC.pdf
Availability of D38999/24FJ37HA-LC
QUANTITY
D38999/24FJ37HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ37HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ37HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ37HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FJ37HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ37HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24FJ37HA-LC
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
RELAY DIGITAL DP 100/110/120VAC datasheet.pdf
HEADER OPEN SLOTTED .300 24POS datasheet.pdf
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 24" datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR ADP195 datasheet.pdf
IC ARM9 USB CONTROLLER 121FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM datasheet.pdf
USB STICK ZIGBEE PRO AT EM357 datasheet.pdf
2200UF 20V 16X36 105C RAD datasheet.pdf