Amphenol Aerospace Operations D38999/24JA35SA
D38999/24JA35SA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JA35SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 6C 6#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JA35SA.pdf
Availability of D38999/24JA35SA
QUANTITY
D38999/24JA35SA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JA35SA
Internal Part NumberEIS-D38999/24JA35SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JA35SA
Related LinksD38999/, D38999/24JA35SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JA35SA Details Description
Related parts for D38999/24JA35SA
IDC CABLE - MSR30A/MC34M/X datasheet.pdf
POLYSWITCH 0.75A RESET FUSE SMD datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 35V 20% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 295 I/O 484BGA datasheet.pdf
RES 54.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.47K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
RESISTOR MODULE datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP FILM 0.027UF 5% 250VDC RDL datasheet.pdf