Amphenol Aerospace Operations D38999/24JC35JC-LC
D38999/24JC35JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JC35JC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 22POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JC35JC-LC.pdf
Availability of D38999/24JC35JC-LC
QUANTITY
D38999/24JC35JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JC35JC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JC35JC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JC35JC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JC35JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JC35JC-LC Details Description
Related parts for D38999/24JC35JC-LC
CONN HEADER 2MM 32PS DL SMD 30AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC VOLT SUPERVISOR 10-DFN datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD datasheet.pdf
CIRCULAR datasheet.pdf
RES 5.1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN R/A BKWAY HDR GOLD 18POS datasheet.pdf
RES 210K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.6K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
MSB0.80PL8ASY080FL,-,F,-TY datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3V 10UA datasheet.pdf