Amphenol Aerospace Operations D38999/24JC98JA-LC
D38999/24JC98JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JC98JA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JC98JA-LC.pdf
Availability of D38999/24JC98JA-LC
QUANTITY
D38999/24JC98JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JC98JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JC98JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JC98JA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JC98JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JC98JA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JC98JA-LC
RES 330 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 10BIT DUAL 40MSPS 48-LQFP datasheet.pdf
RES SMD 57.6K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 22POS .100 30GOLD datasheet.pdf
RES METAL OX 1W 200 OHM 5% AXL datasheet.pdf
RES 2.43K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 22K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 2SMD datasheet.pdf
8+8 DIL MALE HORIZ CONN datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC datasheet.pdf