Amphenol Aerospace Operations D38999/24JD15AD
D38999/24JD15AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JD15AD
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JD15AD.pdf
Availability of D38999/24JD15AD
QUANTITY
D38999/24JD15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JD15AD
Internal Part NumberEIS-D38999/24JD15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JD15AD
Related LinksD38999/, D38999/24JD15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JD15AD Details Description
Related parts for D38999/24JD15AD
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 1A SOD323 datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 3.00V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 11A 8 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 796K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 196 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.49K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Socket 66 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 170POS datasheet.pdf