Amphenol Aerospace Operations D38999/24JD19JN-LC
D38999/24JD19JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JD19JN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JD19JN-LC.pdf
Availability of D38999/24JD19JN-LC
QUANTITY
D38999/24JD19JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JD19JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JD19JN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JD19JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JD19JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JD19JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24JD19JN-LC
IC OPAMP BUFFER 530MHZ 8UMAX datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON 3PDT 6A 125V datasheet.pdf
CAP MICA 100PF 5% 300V SMD datasheet.pdf
IC AUDIO SUBSYSTEM 25WLP datasheet.pdf
RES 26.1K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CABLE DUCT VERT datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 3.2A 70 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP FILM 1400VDC 0.0047UF RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf