Amphenol Aerospace Operations D38999/24JD5JB-LC
D38999/24JD5JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JD5JB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JD5JB-LC.pdf
Availability of D38999/24JD5JB-LC
QUANTITY
D38999/24JD5JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JD5JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JD5JB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JD5JB-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24JD5JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JD5JB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JD5JB-LC
CONN BACKSHELL DB37 METAL PLATED datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
RES 680 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 400V 16A PNL MNT datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
MOSFET N/P-CH 30V 8SOIC datasheet.pdf
CONN HDR 47POS 0.200 T/H TIN datasheet.pdf
CONN HDR 24POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 18POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
500 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A datasheet.pdf