Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE99HB-LC
D38999/24JE99HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE99HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 23POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JE99HB-LC.pdf
Availability of D38999/24JE99HB-LC
QUANTITY
D38999/24JE99HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE99HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE99HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE99HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JE99HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE99HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JE99HB-LC
CONN STRAIN RELIEF COVER 11POS datasheet.pdf
TERM BLOCK 30-12AWG CHANNEL MT datasheet.pdf
IC DSP FLOATING-POINT 272-BGA datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 6.5NS 100TQFP datasheet.pdf
THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 2.4A datasheet.pdf
BOARD DAUGHTER I2C STEP DVR NQFP datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 10ppm 8pF 80 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Press-Fit datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS INLINE SKT datasheet.pdf
OSC VCTCXO 1.2890625GHZ LVDS SMD datasheet.pdf
OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD datasheet.pdf