Amphenol Aerospace Operations D38999/24JF28PN
D38999/24JF28PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JF28PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 28C 26#20 2#16 PIN J/N RE
Datasheet Download
D38999/24JF28PN.pdf
Availability of D38999/24JF28PN
QUANTITY
D38999/24JF28PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JF28PN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JF28PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JF28PN
Related LinksD38999/, D38999/24JF28PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JF28PN Details Description
Related parts for D38999/24JF28PN
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
RES 125 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP PGA 32MHZ 10DFN datasheet.pdf
IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC 5USMD datasheet.pdf
CAP CER 270PF 630V NP0 2220 datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X38.4MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 1.02K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS STR .230" GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf