Amphenol Aerospace Operations D38999/24JF32BN
D38999/24JF32BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JF32BN
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JF32BN.pdf
Availability of D38999/24JF32BN
QUANTITY
D38999/24JF32BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JF32BN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JF32BN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JF32BN
Related LinksD38999/, D38999/24JF32BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JF32BN Details Description
Related parts for D38999/24JF32BN
TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
78K0 IB2 UPD78F0756 TEST datasheet.pdf
EVAL BOARD LED DRIVER datasheet.pdf
LEVER FOR ROTARY SWITCH datasheet.pdf
RES SMD 448 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X38.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES 78.7 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf